// FAQ

Najczęściej
Zadawane Pytania

ILE TRWA BUDOWA STRONY LUB SKLEPU INTERNETOWEGO?

Czas budowy strony lub sklepu internetowego zależy od wielu różnych czynników – głównie od stopnia skomplikowania projektu, ilości podstron oraz ilości dodatkowych funkcji. W przypadku prostych małych sklepów internetowych proces ich budowy może potrwać nawet kilka tygodni, podczas gdy przy większych projektach może to zająć nawet miesiące.

JAKI JEST KOSZT STWORZENIA STRONY INTERNETOWEJ LUB SKLEPU?

Koszt stworzenia strony internetowej czy sklepu jest skomplikowany i zależy od wielu czynników, głównie w zależności od tego, jakie funkcje będzie zawierać, ilości podstron, a także treści, które będą zawierać. Prosimy o kontakt w celu uzyskania bezpłatnej wyceny.

CZY KORZYSTACIE Z GOTOWYCH SZABLONÓW?

Każdą wycenę przygotowujemy w dwóch wariantach: na podstawie oryginalnego szablonu oraz gotowych szablonów. Dajemy klientom możliwość wyboru między tańszymi i szybszymi rozwiązaniami a droższymi rozwiązaniami szytymi na miarę.

 

CZY OFERUJECIE WSPARCIE TECHNICZNE?

Tak, dla każdego klienta udzielamy 12-miesięcznej gwarancji i wsparcia technicznego, w ramach którego dokonamy niezbędnych aktualizacji, naprawimy błędy techniczne, pomożemy rozwiązać bieżące problemy w działaniu strony lub sklepu.

CO TO JEST SYSTEM SAMODZIELNEGO ZARZĄDZANIA TREŚCIĄ CMS JOOMLA?

W skrócie jest to system, który pozwala na samodzielne prowadzenie serwisu. Nie wymaga to znajomości języka kodowania strony. Musisz tylko potrafić korzystać z edytora tekstu, którego używasz na przykład podczas pisania e-maili lub w programie Word. Dzięki temu możesz modyfikować strony, aktualizować zawartość, wstawiać zdjęcia itp. Bez tego systemu, bez znajomości kodu, nawet jeśli wpiszesz nowy numer telefonu, musisz polegać na usługach IT. Korzyści z budowania strony internetowej na CMS Joomla są nie do ocenienia.

CZY ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ROZBUDOWY STRONY?

Zawsze istnieje możliwość rozbudowy strony stworzonej przez nas. Jeśli chodzi o pozostałe strony wszystko zależy od tego w jaki sposób została ona zakodowana, zdarzają się takie sytuacje gdzie strony nie da się bądź jest to nie opłacalne, aby ją rozbudowywać.

JAKIE TECHNOLOGIE WYKORZYSTUJECIE?

W procesie tworzenia stron internetowych wykorzystujemy  najnowsze technologie, tj. HTML5, CSS3, jQuery, PHP.

CO TO JEST STRONA RESPONSYWNA?

Responsywna strona internetowa jest to strona przystosowana do wszystkich urządzeń w tym mobilnych. Strony responsywne cieszą się coraz większą popularnością, a urządzenia mobline na których jest dostęp do internetu stale rośnie.